Tänavalt Troonile raamat

21.90

See on karm, julm ja uskumatult põnev tõestisündinud lugu ühe Eesti tänavanooruki teekonnast läbi kriminaalse nooruse ausaks ning edukaks rahvusvaheliseks ettevõtjaks.

Elu tänaval, metalliäri, rongivargus, vanglad, luksusautod ja kõige kaotus on alles selle loo algus…

See on lugu sellest, kuidas kõikide raskuste kiuste on võimalik luua endale selline elu, nagu sa soovid.

LOE LUGEJATE 200+ KOMMENTAARE 👇
Tootekood: 9789916401583 Kategooria:

Kirjeldus

Tänavalt troonile

Elu tänaval, metalliäri, rongivargus, vanglad, luksusautod ja kõige kaotus, on alles selle loo algus…

See on lugu sellest, kuidas kõikide raskuste kiuste on võimalik luua endale täpselt selline elu, nagu sa soovid.
Üheltpoolt on tegu elulookirjeldusega, samas on see põnevam kui enamus krimiromaane.
Ühtviisi sobib see raamatupoes eneseabikäsiraamatute riiulisse kui ka ettevõtlusõpikute kõrvale.
Selle loo lugemist on raske pooleli jätta ja selles loos peituvad karmis elukoolis avastatud tarkused aitavad Sul elus nii mõnegi ukse avada ning eesmärgi saavutada!

Selle raamatuga teed sa endale kindlasti ühe vingeima ja kasulikuma kingituse sellel aastal 🙂

Parim koht raamatute müügi topis

Topis #2 koht

Topis #3 koht

Lugejate tagasiside

Helina K.
Reviewer
5/5

Väga ausalt ja huvitavalt kirjutatud raamat. Väga meeldis,väga põnev oli!

2 aastat tagasi
Anonüümne
Reviewer
5/5
2 aastat tagasi
Sirje Laht
Reviewer
5/5

Raamat käes, kuid lugema pole jõudnud. Jääb talveõhtuks.😀

2 aastat tagasi
Eve
Reviewer
4/5

Tellisin raamatu isiklikust huvist, et teada saada, kuidas Kaarlil on elus läinud. Olen temaga lapsena kohtunud ja tema käekäiguga kursis kuni isa naise õnnetu hukuni. Liivi oli minu parim sõbranna. Raamat oli minu jaoks karm lugemine. Aga mul on hea meel nii Kaarli kui ka poolvendade ning isa tänase elu üle.
Pedagoogilik soovitus, et kui kordustrükk plaanis, siis soovitan raamat lasta toimetada. See ei kaotaks isikupära, küll aga oleks tekstina lihtsam lugejale.

2 aastat tagasi
Kristine Allik
Reviewer
5/5

Super raamat.
Soovitan kõigil lugeda.

2 aastat tagasi
rauno
Reviewer
5/5

Väga hea,huvitav ja õpetlik raamat! 🙂

2 aastat tagasi
tiiu
Reviewer
5/5
2 aastat tagasi
Anne
Reviewer
4/5
2 aastat tagasi
Eve Orav
Reviewer
5/5

Tere! Mul ei ole sõnu, et väljendada oma tundeid lugedes seda raamatut! Mainin siinkohal kohe ära ka seda, et olen suur raamatute lugeja, kuid ma ei ole siiani ühtegi raamatut lugenud nii nagu seda - ühe hinge tõmbega( lugesin ta läbi ühe päevaga). See on tōesti väga- väga hea raamat!!! Mul on 3 last - tütar ja 2 poega ja ja soovitasin neil( lausa ütlesin, et see on lausa kohustuslik ) seda ludega! Laspsed on juba suured, vastavalt 32, 30 ja 29 . Raamat on 5+++++

2 aastat tagasi
Liana
Reviewer
5/5
2 aastat tagasi
Anonüümne
Reviewer
5/5
2 aastat tagasi
Ly P.
Reviewer
5/5

Väga meeldib 🤗 koolis võiks see olla kohustuslik kirjandus, kõige huvitavam raamat 👏

3 aastat tagasi
Oksana Solovjova
Reviewer
5/5

Lihtsalt vahva! Tore lugu! Tehke sellest film, ja mitte sellepärast, et see peabki kohe Oskarit võtma (võttab ikka!), vaid rohkem sellepärast, et aidata inimesele kes loeb harva, või jäänud kinni kohtadesse kus loevad vähe. Sellel raamatus on nii palju lootust ja õpetusi piisaval,et alustada parim elu viis. Suur Aitäh! Hindan rohkem kui 5!

3 aastat tagasi
Evelyn K.
Reviewer
5/5

Terve selle raamatu vältel jälgisin ma sama pingsalt ka kõrvaljoont ja selleks oli sinu isa roll. Ma ootasin alati huviga, kuidas ta teatud asjadele reageerib, kas ta jääb su kõrvale, kas ta kaob ära, jääb kõrvalseisjaks või leiab endas jõu ja tahte olla ISA. Ta jäi isaks ja olles kahe poja ema, oli seda liigutav jälgida. Seda oli sama pinev vaadelda, kui sinu arengut. Ja ma ohkasin kergendatult, kui sai selgeks, et ta jättis sulle ukse lahti kuni lõpuni. See teadmine, et ta on seal kusagil ikka olemas oli ehk sinu pisike vihmavari. Ja aitah selle nii alasti raamatu eest. Minu lugupidamine.

3 aastat tagasi
Martine
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Marili
Reviewer
5/5

Esimest korda kuulsin raamatust sõbrannalt, kes kiitis seda raamatut väga. Ise pole aastaid raamatuid lugenud, kuid seda raamatut lugema hakates, ei saanud enam pooleli jätta. Väga huvitav ja motiveeriv. Raamat ringleb juba suure huvi tõttu kolleegide käes😁. Aitäh

3 aastat tagasi
Roman K.
Reviewer
4/5

Lihtsa sõnastusega ja kerge lugemisega, samas ka mitte igavate kirjeldustega. Samas huvitaks ka mind, mis kirjandust Kaarel luges majanduse kohta, ja millest kõige rohkem kasu oli?!
Tänud

3 aastat tagasi
Vivian
Reviewer
5/5

Avastasin selle raamatu täiesti juhuslikult tänu mingile reklaamile. Üldiselt ma väga raamatuid ei osta, kuid tundsin, et selle raamatu tahaks isegi osta. Esialgu mõtlesin küll, et täiesti võõras inimene, kellest pole varem kuulnudki, et no mis mulle selle lugemine ikka annab.. Aga siiski tellisin ära ja ütlen ausalt, et kui mul poleks olnud vaja perele ka tähelepanu pöörata, siis oleksin ma selle raamatu ühe õhtuga läbi lugenud. Nautisin neid lehekülgi kaks päeva ja kui raamat läbi sai, siis olin ma täiega kurb, sest oleks tahtnud seda lugeda veel ja veel. Meeletult huvitav raamat. Kaarel, Sa oled nüüd mu eeskuju! Ülimalt positiivne on lugeda, et inimesel on lapsest saati kindel siht silme ees, ükskõik mis ta elus ka ei toimuks ja ta saabki lõpuks oma eesmärgi täidetud. Ma olen Su üle uhke ja ammutan sellest motivatsiooni liikuda samuti parema Mina poole. Väga mõnus oli Su raamatut lugeda ja ma soovin, et edaspidi oleks Sul kergem, sest läbi on elatud juba väga palju. Kuid jah, nagu öeldakse siis annab elu meile nii palju kui me ise kanda jõuame ja ilmselgelt oled Sina tugev. Aitäh, et jagasid enda lugu ja kindlasti võiksid kunagi veel kirjutada.

3 aastat tagasi
Kärt
Reviewer
5/5

Väga silmiavav ja õpetlik. Meeldib, et on aus ja avameelne. Veidi silma kriipisid gramaatikavead ja mõttekordused, aga see siiski sisu segaseks ei jätnud. Soovitan!

3 aastat tagasi
Rain
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Elen M.
Reviewer
5/5

Raamatu tegelasega oli meil nii mõndagi ühist lapsepõlve meenutusest alates koolidest kui ka pere probleemidest, õnneks pole nii julgelt elanud et vangla elu üleelada kuid hea et Kaarlil seal hästi läks! Seega soovitan raamatut teistelegi! Põnev

3 aastat tagasi
Hannes Maasik
Reviewer
5/5

Meenutab osaliselt minu seiklusi,super.

3 aastat tagasi
Andres Rahendi
Reviewer
5/5

Hea lugemine. Mina, kes ma eriti ei loe, lugesin läbi kahe õhtuga. Tänan

3 aastat tagasi
Kristin Mei
Reviewer
5/5

Mulle see raamat väga meeldib. Nägin seda raamatut oma vennanaise käes, kui ta seda luges ja tahtsin siis ise ka lugeda. Tegu on ausa, kaasahaarava ja inspireeriva teosega (looga elust enesest). See raamat on märk sellest, et elu ei ole veel otsas kui tunned, et oled tõelistes raskustes. Alati on väljapääs/lahendus - mõnikord tuleb lahendus lihtsalt raskemalt kui mõni muu asi me elus. Tuleb tegutseda ja teatud hetkedel lihtsalt veidi ringi vaadata ja oodata.

Raske on seda raamatut käest panna, kui oled juba lugemiseks avanud. Arvan, et see raamat võiks olla kusagil 6. või 7. klassist alates gümnaasiumi lõpuni soovitusliku kirjanduse all. Sest see raamat õpetab õpetajaid nägema kesta taha, ilma et nad oma hinnanguid andma kiirustaks, milline on hea ja milline halb õpilane. Ühtlasi motiveerib see raamat kõiki õpilasi (ka neid lapsi, keda tihti "Pahadeks Poisteks" tituleeritakse), leidma oma eesmärki elus ning kinni püüdma just seda, mida see noor inimene teab, et on võimeline tegema.

Mõnikord võiksid meid ümbritsevad inimesed iseenda ja end ümbritsevat rohkem märgata just positiivses vallas ja anda pigem positiivset tunnustust sellest, mida me ise teeme ja mida meie naaber hästi teeb, mitte püüda kogu aeg halvustada või negatiivset otsida.

Unistused on selleks, et need kinni püüda ja tuleb alati uskuda, et oled võimeline rohkemaks kui me ise (või keegi teine) meist arvata oskab/suudab. Aitäh, et see raamat on just selline nagu see on. Olen seda raamatut juba teistelegi soovitanud.

3 aastat tagasi
Maria Leis
Reviewer
3/5

Tere! Mind häiris, et tekst oli toimetamata ning ohtrate kirjavigadega. Seetõttu oli päris mitmest lausest-mõttest keeruline aru saada. Järeltrüki plaanimisel soovitan teksti kindlasti toimetajale näidata. Nii saab sellest igal juhul veelgi parema lugemise.

3 aastat tagasi
Anonüümne
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Monika Kivisaar
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Anonüümne
Reviewer
5/5

Raamat oli väga huvitav ja inspireeriv. Olles 18 aastane nooruk, kes on juba üle kahe viimase aasta mõelnud, et tulevikus tahaksin tegeleda ettevõtlusega andis see kindlasti mulle inspiratsiooni. Sisu andis põneva ülevaate mulle kahest enim huvi pakkuvast teemast - vanglaelu ja ärijuhtimine/raskustega toime tulemine. Kuigi ma ise ei ole kõige suurem raamatutehuviline, siis peale Kaarli teose lugemist on andnud see mulle inspiratsiooni ennast käsile võtta ja endale tugevama "vundamendi" ehitamisega alustada. Suured tänud Kaarel nii põneva ja innustava raamatu kirjutamise eest!
Ainus miinus mis esines oli väike trükk mistõttu silmad kippusid ära väsima.

-Janar L

3 aastat tagasi
Siim Hansson
Reviewer
5/5

Väga hea raamat!👍

3 aastat tagasi
Maarika P.
Reviewer
5/5

Raamat loetud kahe päevaga, olen väga rahul, raamat elust enesest, väga huvitav ja õpetlik.

3 aastat tagasi
EVE K.
Reviewer
5/5

Väga hea raamat! Soovitan...

3 aastat tagasi
Kristen B.
Reviewer
5/5

Polnud juba pikki aastaid raamatuid lugenud ja endale üllatusekski oli vaja see raamat ainult kolm korda kätte võtta, et see läbi lugeda. Väga hästi kirjutatud ning arvestades oma keskmisest põnevamat eluteed oli samastuda väga lihtne!

3 aastat tagasi
Anonüümne
Reviewer
5/5

Olen raamatuga ja saatmisega väga rahul!

3 aastat tagasi
Merlin Adomaitis
Reviewer
4/5

Tere.Raamatut lugedes kiskusin lahti haavad,mis on pea 17 aastat vanad!Lugesin justkui oma vara lahkunud abikaasa lugu-vanemate allakäik,isa pooduna leidmine,hulkumine,noortevangla,Rummu jne.isegi Ratsu baaris töötas ta!Ma oleks justkui ajamasinasse sattunud ,raamat meeldis ja ajas närvi ka.Suur kummardus sulle Kaarel sinu aususe eest!Merlin

3 aastat tagasi
Anonüümne
Reviewer
5/5

Ostsin raamatu kingituseks. Kingi saaja oli raamatuga väga rahul.

3 aastat tagasi
Janno
Reviewer
5/5

Väga hea ja õpetlik raamat.

3 aastat tagasi
Birgit Pihl
Reviewer
5/5

Mulle isiklikult väga meeldis see raamat ja soovitan seda ka teistele

3 aastat tagasi
Rünno Kaljulaid
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Inge Mihkelsaar
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Maris
Reviewer
5/5

Olen alustanud paljude raamatute lugemist ja mingil hetkel on nad lihtsalt öökapile seisma jäänud oma aega ootama. Mitte, et nad mulle ei meeldiks, kuid lihtsalt on juba miski järgmine hea raamat sihikul, mida tahaks kohe lugema hakata. „Tänavalt troonile“ on ilmselt esimene raamat, mille lugesin läbi ühe jutiga. Ei jätnud kapile oma järge ootama. Olles autoriga peaaegu üheealine, oli lihtne rännata samasse ajajärku, kus tegevustik toimus, nostalgialaks☺️. Kuna ise olen Kuressaarest, siis eriti põnev oli tegevustik Saaremaal. Tänu raamatule sain teada, et Kuressaares on Kuuse tänav 😅 Raamat on väga sisukas, eluline ja põnev. Kaasahaarav ja kohe kindlasti ka õpetlik. Kohati uskumatuna tunduv edulugu. Järjekordne hea näide sellest, kuidas pühendudes oma eesmärgile ja sisemisele põletavale kirele, on KÕIK võimalik! Tänud autorile ja palju edu kõiges!

3 aastat tagasi
Marti M.
Reviewer
5/5

Väga hea raamat, andis palju mõtteainet olles ise ettevõtja!

3 aastat tagasi
Triin K.
Reviewer
5/5

Kinkisin selles raamatu elukaaslasele kuna kohe alates ajast kui nägi esimest korda facebookis postitust selles raamatust on ta seda väga tahtnud.Elukaaslass jaoks oli juba raamatu nimi lugemakutsuv ja siiani ütleb et raamat on väga põnev ja huvitav ning lugemahaarav. Ausalt öelda on endalgi plaan läbi lugeda,lisaks on meil perekonnas juba mitu soovijat lugemisjärjekorras
Soovitame kindlapeale

3 aastat tagasi
Inga L.
Reviewer
5/5

Super raamat.Lugesin praktiliselt ühe päevaga läbi.Peaks olema lausa kohustuslik alustavatele ettevõtetele, sest raamat on nii inspireeriv

3 aastat tagasi
Ülle
Reviewer
5/5

Tere!

See on raamat elust enesest, mis õpetab ja paneb mõtlema oma elule ja oma laste kasvatamise toonasele oskusele. Ja mis peamine - kõik on võimalik ja kunagi pole hilja midagi muuta, kui vaid tahet on.
Tänan meeldiva tellimise tingimuste eest. Edu autorile!

3 aastat tagasi
Kaire V.
Reviewer
5/5

Tunnistan, et pole nii head raamatut lugenud pikka aega. Laenasin raamatut edasi ning ka teised lugejad on öelnud, et nii ausalt ja hästi kirjutatud raamatut ei kohta tihti. Aitäh autorile.

3 aastat tagasi
Aimi A.
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Maive
Reviewer
5/5

Hea ja eluline raamat

3 aastat tagasi
Liiga Laas
Reviewer
5/5

Raamat on ikka uskumatult hea,ma ei lugenud seda korraga läbi vaid pausidega et oleks aega ka mõelda mis loetud sai.Üks mis kindel et lasen ka pojal seda paari aasta pärast lugeda(hetkel on ta 11)
Ja muidugi selleks et midagi saavutada ei pea olema kõrgharidust,tean seda omast käest,sest tänu sellele tean ma mis on päris elu.Ja mul on hea meel selle üle,raske aga rahul.
Sellest raamatust jääb mul peale paljude muude heade mõtete meelde kõige rohkem see..."kui sul rohkem pole,siis naudi seda mis sul on,aga ära unusta nautimist"...

Aitäh hea raamatu eest🙂🙏

3 aastat tagasi
Janar K.
Reviewer
5/5

Väga huvitav lugemine!

3 aastat tagasi
Ranno I.
Reviewer
5/5

Viiest tärnist jääb väheks.Rõõm on lugeda raamatut kus tegevus toimub lähi minevikus ja siin samas Eestis.Paratamatult rändavad mõtted neisse aastatesse mida autor raamatus välja toob,ning tihti leidsin end mõtlemast mida huvitavat ise küll see aeg tegin.Ülimalt inspireeriv ning motivatsioonist pakatav teos.See raamat on nagu laks lahtise käega,mis äratab ja lööb prioriteedid paika.Super

3 aastat tagasi
Janis
Reviewer
5/5

Üldjuhul ma raamatuid ei loe ja veel vähem ostan aga seda raamatut ma soovisin ja ostsin ära.
Oli väga hea ja kaasahaarav raamat!

3 aastat tagasi
harri p.
Reviewer
5/5

Väga hea raamat , ära tundmist jagub ja paraja motivatsiooni midagi muutma hakkata oma elus annab samuti . Ise lugesin üheööga läbi kuna raske oli käest panna raamatut. Tuult tiibadesse Kaarel 🙂

3 aastat tagasi
Remo Merekivi
Reviewer
5/5

Parim vaktsiin jõuetuse ja kõigele käega löömisele.....

3 aastat tagasi
Carl R.
Reviewer
5/5

Ka mina arvan, et see raamat peaks olema kohustuslik koolides ja õppeasutustes, kuna see inspireerib lugema ka muid raamatud, nii majandus kui ka finantsalaseid. Väga õpetlik lugemine ja õppida oleks palju.
Autorile aitäh.

3 aastat tagasi
Marek L.
Reviewer
5/5

Väga inspireeriv raamat. Olen tegelenud ettevõtlusega juba 13 aastat ja vahel tundub, et ei viitsi enam ja ei ole kuhugi poole pürgida. Pärast lugemist tõusis motivatsioon taas edasi areneda ja ka kasvada, kuna kõik on ju võimalik 🙂

3 aastat tagasi
Rauni
Reviewer
5/5

Väga põnev ja asjalik lugemine! Täitis kõik ootused!

3 aastat tagasi
Ingrid V.
Reviewer
5/5

See raamat oli lihtsalt nii hea, et viimaseid lehti ei raatsinud lugeda kartuses "raamat saab läbi-uut osa veel ei ole". Milline mõnus kaasa haarav sõnaosavus! Sai naerda, sai silma märjaks... Minu 2020 aasta parim lugemine.

3 aastat tagasi
Ülle
Reviewer
5/5

See on raamat, mis kõnetas, pani mõtlema ja kaasa elama. Andis tõdemuse et kõik on võimalik, kui väga tahta ja julgeda võtta riske. Teadmise, et tõelised sõbrad on ka siis olemas, kui sul pole midagi anda. Igaljuhul õpetlik lugemine. Soovitan, soovitan! Edu ja õigeid valikuid autorile.🙂

3 aastat tagasi
Kadi
Reviewer
5/5

Mul on võimalus kõndida autori kõrval ja saada osa ühest kaasahaaravast loost. Väga hästi kirjeldatud nagu viibiks ise ajas ja hetkes. Aitäh põneva lugemise eest.

3 aastat tagasi
Marek Sade
Reviewer
4/5

hea

3 aastat tagasi
Leho Õun
Reviewer
5/5

Kinkisin naisele jõuludeks ja väga kiitis raamatu sisu ja kavatsen seda ise samuti lugeda.

3 aastat tagasi
Aili
Reviewer
5/5

Raamat läks jõulukingiks, lehitsesin vaid põgusalt. Tundus huvitav ja ladus lugemine.

3 aastat tagasi
Tanel
Reviewer
5/5

Väga hea raamat !

3 aastat tagasi
Jaanus
Reviewer
5/5

Hea õpetlik lugu

3 aastat tagasi
Piret M.
Reviewer
5/5

Kaaral on üks uskumatu võitleja. Väga hea raamat mida oli raske käest ära panna. Äitähh et meiega oma seiklust jagasid.

3 aastat tagasi
Anonüümne
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Inga
Reviewer
5/5

Ma ei ole küll raamatut veel läbi saanud lugeda, aga nii palju kui juba olen lugenud, on see väga hea. Väga arusaadavalt ja sisutihedalt kirjutatud. Isegi mu pojad kuulavad, kui neile sellest jutustan. Neil on koolis endalgi raskusi, nii õppimise kui käitumisega. Loodan, et see mõjutab mingilgi määral neid positiivselt. Aitäh selle hea lugemise eest!

3 aastat tagasi
Toomas Tikerbär
Reviewer
5/5

Tänavalt troonile raamat on tõesti hea. Soovitan lugeda kõigil, eriti inimestel, kes tunnevad, et on lootusetus seisus. Sealt leiad väga tugevat motivatsiooni ja väga häid näpunäiteid, kuidas edasi liikuda ja mitte, pea norgus, seisma jääda. Sain ka ise väga huvitavaid ideid ja õpetussõnu, mida kindlasti kavatsen rakendada.

3 aastat tagasi
Erika P.
Reviewer
5/5

Selle raamatu saatsin Soome pojale jõulukingiks... .ise saan lugeda kunagi hiljem. Lugedes tagasisidet, on tegemist kindlasti väga omapärase teosega.

3 aastat tagasi
Indrek Nicholas Nurmberg
Reviewer
5/5

Huvitav, õpetlik ja seikluslik lugu. Soovitan kõigile!

3 aastat tagasi
Mailis
Reviewer
5/5

Raamat läks ingituseks mehele ja loeb väga huviga. Ootan juba millal tema lõpetab, et saaksin ka ise lugeda 😊

3 aastat tagasi
Reve
Reviewer
4/5

Põnev raamat, inimlik ja ei jäta kedagi külmaks!

3 aastat tagasi
Ervin S.
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Eilika
Reviewer
5/5

Aus ja haarav lugemine!

3 aastat tagasi
Koidu
Reviewer
5/5

Tere! Raamat oli huvitav! Aitäh!

3 aastat tagasi
Kaire K.
Reviewer
5/5

Huvitav lugeda aga noortele, kel kõik veel ees ja kes ei tea mida elult tahta, siis neile soovitan kindlasti.

3 aastat tagasi
Kaupo Tiido
Reviewer
5/5

Tere, Super suurepärane raamat tõestamaks, et kõik on võimalik, ja et "püssi põõsasse viskamine" on selgelt laiskus ja enesehaletsemine! Soovitan isiklikult oma Tuttavatele ja Sõpradele see läbi lugeda. Isiklikult olen võtnud otsuse, et kunagi ära hinda inimest tema mineviku järgi! Iial ei tea, kuidas on võimalik ennast üles töötada. Tänud!

3 aastat tagasi
Siim Märtson
Reviewer
5/5

Nii eluline lugu, kohustuslik peaks ta tõesti koolides olema, ehk päästaks eos juba mõne noore eksinud hinge.
Vinge töö oled ära teinud.

Karla su elu iseloomustab imehästi Smilersi lugu ,,Seilan Seitset Merd" 👊

3 aastat tagasi
Evelin K.
Reviewer
5/5

Tere,lugesin selle raamatu läbi ühe päevaga,ehk hommikul alustasin ja õhtul lõpetasin.Mul endal tulid selle raamatuga mõned elu seigad meelde , kui elasin Eestis.Tuntsin sealt raamatust ühe inimese ka ära.

3 aastat tagasi
Anonüümne
Reviewer
5/5

Õpetlik lugeminr noorele elu alustavale inimesele.

3 aastat tagasi
Jekaterina Saan
Reviewer
5/5

Tänan,hea raamat ja kiire tarne

3 aastat tagasi
Marika P.
Reviewer
5/5

Ostsin raamatu kingituseks. Ise pole lugenud kuid inimene, kes selle sai oli küll kingi üle väga õnnelik.

3 aastat tagasi
Maiu
Reviewer
5/5

Väga õpetlik,väärt raamat

3 aastat tagasi
Mairo K.
Reviewer
5/5

Väga hea raamat ,pole ammu raamatut lugenud ega ostnud aga see oli ostu väärt!

3 aastat tagasi
Pille K.
Reviewer
5/5

Põnev lugemine, aitäh!

3 aastat tagasi
Indrek V.
Reviewer
5/5

Peaaegu minu elulugu

3 aastat tagasi
Tarvo
Reviewer
5/5

Kui raamatust “Tänavalt troonile” otsida ilukirjanduslikku meistriteost, siis ilmselt ei ole see raamat sellisele lugejale. Juba esimestest lehekülgedest on aru saada, et raamat on kirja panud nii nagu “torust tuleb” ja see näitabki selle teose ehedust.

Kaareli lugu ise on kaasahaarav ning kindlasti inspireeriv kõigile, kes vajad väikest tõuget liikuma hakkamiseks. Kirja pandud põhimõtted ja hoiakud on nö tuleproovi läbinud ning toimivad reaalses elus. Usun, et seda saavad kinnitada kõik, kes ettevõtluses ja elus pole alla andnud. See raamat on võitjalt võitjatele!

3 aastat tagasi
Katri
Reviewer
5/5

Ostsin raamatu kingituseks, kuid mõnda kohta sirvides lugema jäädes sain aru, et pean seda kinginsaajalt hiljem laenama 🙂

3 aastat tagasi
Ülle Oja
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Katrin
Reviewer
3/5

Tellisin raamatu kingituseks.seetõttu pole ka lugenud.Tahan mingi hetk ka endale soetada

3 aastat tagasi
Marika I.
Reviewer
5/5

Huvitav. Tegelikult väga huvitav raamat. Sisukas. Ja,mis põhiline- täiesti reaalelust ja nimedega. Tubli !

3 aastat tagasi
Mall Puusta
Reviewer
4/5

Asjalik raamat noorele, kes on segaduses oma tuleviku suhtes. Innustab õppima-lugema kijandust, mis vastab sinu eesmärkidele. Pidevalt rõhutatakse sinu enda osa tuleviku määramisel, eesmärkide püstitamisel ja nende poole püüdmisel. Aitäh sellise ausa raamatu eest.

3 aastat tagasi
Anneli Tserljuk
Reviewer
5/5

mugav ostsmine ja kiire kohaletoimetus

3 aastat tagasi
Olv
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Reelika
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Marje
Reviewer
5/5

Väga ausalt kirja pandud ja huvitav lugemine. Raske on raamatut käest panna, kogu aeg on nii põnev!

3 aastat tagasi
Mare P.
Reviewer
5/5

Väga asjalik raamat, sirvisin ise ja kavatsen mõlemad raamatud panna jõuluvana kingikotti. Soovin autorile
edaspidiseks "kerget" sulge ja uusi huvitavaid mõtteid ning kaunist advendiaega.

3 aastat tagasi
Martin Roos
Reviewer
5/5

Väga põnev lugemine .lugesin selle 2 päevaga läbi ja ilmselt loen nädala pärast korra veel .kohati kurb ja jõhker aga selline elu ongi kahjuks vähesed julgevad nii ausalt oma asjadest rääkida .

3 aastat tagasi
Leila Veinglas
Reviewer
5/5

tere.tean,et raamat hea,aga olen ise soomes tööl,lähen jõuluks koju,siis saan raamatu kätte ja saan uuel aastal asuda lugema,pole enne aega,mul lapsed ootavad,kes ootavad beebit,saan uuel aastal 10 ja 11lapselapse vanaemaks.toredaid saabuvaid jõule teile.

3 aastat tagasi
Kaspar
Reviewer
5/5

Väga inspireeriv. Lahe on lugeda inimesest, kes suudab sellistest olukordadest välja tulla võitjana.

3 aastat tagasi
Aire Loiguste
Reviewer
5/5

Väga eluline ja mõtlema panev raamat

3 aastat tagasi
Eve
Reviewer
5/5

Ise pole veel lugenud, kinkisin pojale, kes ütles, et väga hea raamat!

3 aastat tagasi
Anne Vimberg
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Merit Laane
Reviewer
5/5

Lõpetasin selle just! Ma pole kunagi nii head raamatut lugeda saanud, kui on see. Olen paljudele sõpradele edasi soovitanud! Super.❤️❤️❤️

3 aastat tagasi
Anti
Reviewer
5/5

See raamat on imeline, olen küll lugenud küll kõigest väikse osa sellest kuid üsna palju sellest läheb ka kokku minu eluga. Olen samamoodi läbi raskuste käinud noormees, hetkel 26 kuid väga palju elus näinud. Samas olen sisimas alati tundnud, et saavutan midagi. Ja üritanud selle nimel kõike teha. Isegi hetkel kui tunnen, et kõik teised minu suhtes alla andnud ja maha kandnud. Kuid eneseusk mind alati edasi viinud. Raamat minu jaoks kui Mentor keda pole mul kunagi olnud, kuid keda oleks vaja. Raamatus väga palju näiteid, kuidas teha ja kuidas mitte. Aga eks seda peab iga inimene ise otsustama

3 aastat tagasi
Anonüümne
Reviewer
4/5

Väga põnevalt kirjutatud.

3 aastat tagasi
Rene Lepp
Reviewer
5/5

hea

3 aastat tagasi
Kalev
Reviewer
5/5

Huvitav raamat. Lugesin läbi ja soovitasin ka poegadele.
Mülkast välja ronida ja ronida mäe tippu. See on uskumatu saavutus. Soovin edu äris ja isiklikus elus.

3 aastat tagasi
Karin
Reviewer
5/5

Põnev, kaasahaarav, õpetlik - täitis kõik ootuseid. Peale raamatu lugemist oli mitu päeva pea uusi mõtteid ja ideid täis. Ka mitmed inimesed, kellest raamatus juttu, on täitsa tuttavad inimesed. Väga meeldis see lugu.

3 aastat tagasi
Helena Kiis
Reviewer
4/5
3 aastat tagasi
Leena
Reviewer
5/5

Raamat meeldib! Loodan, et kingisaajale meeldib ka! 😊

3 aastat tagasi
Olev Markov
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Anonüümne
Reviewer
4/5
3 aastat tagasi
Anonüümne
Reviewer
5/5

Ei ole küll päris lõpuni jõudnud lugeda seoses tööl olemisega aga algus meeldis vãga.Ja tänasest saab edasi ja lõpuni loetud ja rohkem süveneda sisusse

3 aastat tagasi
Indrek L.
Reviewer
5/5

Soovitan kõikidel seda lugeda.Tänud autorile

3 aastat tagasi
Remo
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Margus Georgadze
Reviewer
5/5

Soovitan kõigile ,kes tunnevad huvi kuidas kunagi elu käis ja kuidas hetkel.

3 aastat tagasi
Meelis Kiiler
Reviewer
5/5

Tundes ise ka autorit siis oli väga põnev lugemine ja tore, et raamat on kirjutatud äärmiselt ausalt ja jutustatud asjadest ilustamata kujul, see selle asja ka eriliseks teeb.

3 aastat tagasi
Anonüümne
Reviewer
5/5

No mina polegi vist ühtegi raamatut nii kiiresti läbi lugenud kui seda.Lugema kutsus üks episood,kus autori teadmata ka ise osalesin.Kuna olen enamvähem sama aastakäigu mees ja teema tundus põnev,siis ostsin raamatu.Väga mõnus vaheldus süvenevale nutisõltuvusele, lihtsasti loetav ja kaasahaarav.Enda elust saaks kindlasti kirjutada järje aga kahjuks ei ole sellist julgust,et tagajärgedega silmitsi seista 😃

3 aastat tagasi
Steven Penk
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Ingrid Rae
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
Anne
Reviewer
5/5

Raamatu lauseehitus on lugemiseks ja arusaamiseks lihtne. Selgitab paljuski noorte käitumist ja halvale teele sattumist, millest väljatulek nõuab inimese enda tahtejõudu ja teadlikku sõpruskonna valimist paljude seast. Seal on ka äratoodud õpetlikke ja tavaeluks vajaminevaid repliike, mispärast soovitan lugeda!

3 aastat tagasi
Peeter
Reviewer
5/5

Olen Kaarli ettevõtte klient. Tänu abikaasale kuulsin et on ilmunud selline raamat ja mida peab lugema. Tellisin raamatu, hakkasin lugema ja algusest peale läks asi pönevaks, mitte kuidagi ei tahtnud raamatud käest panna. Lugedes sulandusin ise sellesse raamatusse, nagu oleksin olnud kogu aeg seal kaasas olnud. Olen ise pärit Põlvast ja see tegi asja veelgi huvitavamaks, nimedest ei taha rääkida seekord 🙂 Ise olen samuti vaeses perekonnas sündinud, käinud söögi nimel aeg ajalt kusagil pihta panemas asju jne, kõrbenud paar korda ettevõtluses ja proovinud veepeale tagasi tulla. Väga tähtis on ikka kellega mida hakkad tegema ja ühel päeval on sinult vaip alt tõmmatud. Aga nagu öeldakse mis ei tapa teeb tugevaks. Soovitan väga lugeda seda raamatut nendel kes tahavad millegagi tegelema hakata ja nendel kes ei taha midagi teha. Loodan et tulemas on järg sellele raamatule. Kuigi olen saamas 50, sain sellest raamatust häid õpetusi, mida muuta omas väikses ettevõttes. Väga hea lause on et tähtsam on andmine kui saamine. Seda olen teinud pidevalt ja teen ka edaspidi.

3 aastat tagasi
Anonüümne
Reviewer
5/5
3 aastat tagasi
.

Lisainfo

Kaal 0.470 kg
Mõõtmed

Pikkus: 245mm Laius: 160mm Paksus: 20mm

Lehekülgi

191lk